Zgłoszenie sprzedaży pojazdu

W przypadku sprzedaży pojazdu należy to jak najszybciej zgłosić w Wydziale Komunikacji. Najlepiej tego samego dnia. Sprzedając pojazd komuś obcemu nigdy nie mamy gwarancji, że trafiliśmy na uczciwego kupującego. Żeby uniknąć ewentualnych problemów należy złożyć zgłoszenie sprzedaży pojazdu w Wydziale komunikacji, w którym pojazd był zarejestrowany. Jeżeli nie przerejestrowaliśmy pojazdu – w Wydziale Komunikacji, w którym zgłosiliśmy nabycie. 

Bardzo ważne jest zachowanie ciągłości dokumentów w urzędzie, więc aby unikać niepotrzebnych kar trzeba pamiętać o ich sukcesywnym uzupełnianiu. 

Zgłoszenie nabycia to okazja na przedłużenie czasu na rejestrację pojazdu, który wynosi 30 dni od daty zakupu. Należy tego przypilnować, ponieważ spóźnienie wiążę się z karami finansowymi. Jeżeli nie mają państwo na to czasu, a szkoda wykorzystywać cenny urlop w pracy – warto zdać się na nas.

Przy każdej usłudze oferujemy rabaty na kolejne usługi!

Jeżeli zdecydują się Państwo zlecić nam zarejestrowanie pojazdu, prosimy napisać lub zadzwonić do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Państwa dokumenty. Jesteśmy dostępni o każdej porze, każda pora jest właściwa. 

Im prędzej odbierzemy Państwa dokumenty, tym szybciej odwieziemy zarejestrowany samochód!

zobacz również