Wyrabianie brakujących dokumentów

Utrata dokumentów w skutek zgubienia, zniszczenia czy kradzieży wiąże się z pewnym stresem i zobowiązuje nas do udania się do Wydziału Komunikacji, gdzie przejdziemy przez procedurę wyrabiania brakujących dokumentów. Zgłaszamy incydent i wyrabiamy wtórniki. 

O ile w przypadku zniszczenia dokumentów nie sprawi nam to większych kłopotów, tak w przypadku zagubienia lub kradzieży może to narobić sporego bałaganu. W takich przypadkach należy niezwłocznie udać się do Wydziału Komunikacji i zgłosić to. Zablokuje to ewentualną próbę oszukania nas przez niechcianego nowego właściciela tych dokumentów.

Takie sprawy traktujemy priorytetowo i w trosce o Państwa jesteśmy w stanie załatwić to w ciągu godziny. Jeżeli stało się to po godzinach pracy urzędu to działamy tak, żeby następnego dnia parę minut po otwarciu urzędu została zgłoszona utrata dokumentów. Dbamy o to, aby wyrabianie brakujących dokumentów przebiegało jak najszybciej.

Przy każdej usłudze oferujemy rabaty na kolejne usługi!

Jeżeli zdecydują się Państwo zlecić nam zarejestrowanie pojazdu, prosimy napisać lub zadzwonić do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Państwa dokumenty. Jesteśmy dostępni o każdej porze, każda pora jest właściwa. 

Im prędzej odbierzemy Państwa dokumenty, tym szybciej odwieziemy zarejestrowany samochód!

zobacz również