Urząd celny, urząd sakrbowy

Urząd celny:

Załatwimy formalności związane z podatkiem akcyzowym od początku do końca. Czas na złożenie akcyzy to 14 dni.  Pomożemy przejść przez wszystkie kroki w urzędzie celnym bez wychodzenia z domu:

  • składamy wniosek,
  • opłacamy akcyzę,
  • drukujemy potwierdzenie,
  • dostarczamy do urzędu.

Pomagamy bez zbędnych problemów załatwić za Państwa urząd skarbowy. Korzystając z naszej pomocy mogą Państwo być pewni, że wszystko będzie zrobione jak trzeba. Wniosek składamy jak najszybciej unikając zbędnej kary finansowej. Odbieramy stały dowód rejestracyjny w urzędzie i przekazujemy Państwu pojazd gotowy do użytku.

Urząd skarbowy:

Oferujemy pomoc w opłaceniu urzędu skarbowego w przypadku umowy kupna-sprzedaży. Wtedy w grę wchodzi podatek od umów cywilnoprawnych czyli PCC-3. Czas na jego złożenie to 30 dni. Kompleksowo przeprowadzimy cały proces rejestracji pojazdu.

Skorzystanie z naszych usług to gwarancja rabatu na kolejne!

Jeżeli zdecydują się Państwo zlecić nam zarejestrowanie pojazdu, prosimy napisać lub zadzwonić do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Państwa dokumenty. Jesteśmy dostępni o każdej porze, każda pora jest właściwa. Jeśli jesteście z okolic Wrocławia dojazd jest po naszej stronie!

Im prędzej odbierzemy Państwa dokumenty, tym szybciej odwieziemy zarejestrowany samochód!

zobacz również