REJESTRACJA POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Pojazd, który chcemy zarejestrować jako zabytkowy powinien mieć co najmniej 30 lat, być wyłączony z produkcji od 15 oraz posiadać minimum 75% zachowanych części oryginalnych (w tym główne podzespoły). Trochę inaczej wygląda sytuacja w przypadku pojazdu mającego mniej niż 25 lat, o ile jest egzemplarzem unikalnym (wyjątkowe rozwiązania konstrukcyjne i jednostkowa produkcja).

Świadczymy kompleksową usługę w zakresie rejestracji pojazdów zabytkowych uprawniających do jeżdżenia na żółtych tablicach. Przygotowujemy komplet dokumentów do konserwatora zabytków, a także współpracujemy z najlepszymi rzeczoznawcami samochodowymi. Przygotowujemy również dokumenty sprowadzonych pojazdów z państw członkowskich oraz spoza Unii Europejskiej uprawniające do zwolnienia z podatku akcyzowego.

Każdą sprawę rejestracji pojazdu zabytkowego oraz pozostałe rozpatrujemy indywidualnie. Zachęcamy więc do kontaktu z nami. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Skorzystanie z naszych usług to gwarancja rabatu na kolejne!

Jeżeli zdecydują się Państwo zlecić nam zarejestrowanie pojazdu, prosimy napisać lub zadzwonić do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Państwa dokumenty. Jesteśmy dostępni o każdej porze, każda pora jest właściwa. Jeśli jesteście z okolic Wrocławia dojazd jest po naszej stronie!

Im prędzej odbierzemy Państwa dokumenty, tym szybciej odwieziemy zarejestrowany samochód!

Zobacz również