Pośrednictwo w rejestracji pojazdów to nasza główna usługa. Świadczymy kompleksową pomoc przy rejestracji pojazdu każdego rodzaju:

Jakie pojazdy rejestrujemy?

Rejestracja pojazdów w wydziale komunikacji

Doświadczenie, które zdobywamy od 2004 roku pozwala nam radzić sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami zgodnie z prawem. Rejestracja pojazdów trwa u nas jeden dzień. Świadczymy usługi dotyczące rejestracji pojazdów z zagranicy oraz przerejestrowania pojazdu. Załatwiamy Urząd Celny, Urząd Skarbowy, a także sprawy związane z tłumaczeniem i ubezpieczeniem. Od państwa potrzebujemy jedynie badania techniczne, w których możemy również pomóc.

Pomoc przy rejestracji pojazdów

Pomoc przy rejestracji pojazdów świadczymy na terenie Wrocławia, okolic Wrocławia oraz na całym Dolnym Śląsku. W każdym przypadku dojeżdżamy do Państwa. Korzystając z naszych usług gwarantujemy, że nie zostaniesz bez samochodu na czas rejestracji. Jeżeli nie lubisz stać w kolejkach, nie masz czasu lub ochoty na walkę z urzędami – zgłoś się do nas. My przerejestrujemy Twój samochód, a Ty w tym czasie będziesz mógł spokojnie zająć się swoimi sprawami.

Przy każdej usłudze oferujemy rabaty na kolejne usługi!

Jeżeli zdecydują się Państwo zlecić nam zarejestrowanie pojazdu, prosimy napisać lub zadzwonić do nas. Ustalimy wszystkie szczegóły i odbierzemy od Państwa dokumenty. Jesteśmy dostępni o każdej porze, każda pora jest właściwa. 

Im prędzej odbierzemy Państwa dokumenty, tym szybciej odwieziemy zarejestrowany samochód!

Nasza oferta:

zobacz również